سبد خرید 0
  • گذر نو
  • /
  • سرویس پرداخت در محل گذر نو

سرویس پرداخت در محل گذر نو

به دلیل نوسان احتمالی قیمت‌ها در بازار، به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش و قطعی بودن قیمت، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، گذر نو این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش شرکت‌های باربری تیپاکس یا چاپار باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، در این حالت هزینه ارسال سفارش بر عهده مشتریان خواهد بود و سرویس ارسال رایگان برای مشتریان فعال نخواهد بود.

به دلیل اینکه ممکن است در زمان تهیه و ارسال سفارش مشتریان ( که معمولا بین 3 تا 14 روز کاری زمان می‌برد) قیمت محصولات مورد سفارش شما تغییر کند، قبل از ارسال این تغییر به اطلاع شما رسیده و سپس ارسال می گردد، بنابراین برای آنکه قیمت قطعی بوده و تغییری نداشته باشد پیشنهاد ما این است که حتماً اقدام به تسویه حساب در موقع سفارش به صورت آنلاین اقدام نمایید.

از آن‌جا که همگی ماموران تحویل سفارش دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

برگشت به بالا